-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція блока приміщень рентген кабінету 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ee0acc32706146bc9b4e68178bdb7845
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-16-000076-a-c1
Замовник:
КНП "Спеціалізована медико-санітарна частина" ЕМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42594137
-
Контактна особа:
Ходаковський Андрій Іванович +380503227398 knp.smsch@ukr.net
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, city Energodar, street Kurchatova, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Алмазбудпроект
×
-
Код ЄДРПОУ:
44147254
-
Контактна особа:
Зізевська Вікторія Вікторівна +380970412458 maha28051932@gmail.com
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, ЗАПОРIЗЬКА ОБЛАСТЬ, М.ЗАПОРІЖЖЯ, ДНIПРОВСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. СИЛОВА, БУД. 36-А
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
77-21
Дата підписання:
28.04.2021 00:00
Період дії договору:
28.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
250 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція блока приміщень рентген кабінету 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2021
Місце постачання
71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, 33
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
46f5640d591c4d87978bb20b5bd28a7e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Уточнення суми Договору пез ПДВ
Номер додаткової угоди:
Додаток до Договору №1
Дата внесення змін до договору:
28.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано