-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція блока приміщень рентген кабінету 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар
Оголошено тендер
260 000.00
UAH
Номер:
a3d6e27c4c614ed7a53b350eda25cac2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-16-000254-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "Спеціалізована медико-санітарна частина" ЕМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42594137
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, city Energodar, street Kurchatova, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Спеціалізована медико-санітарна частина" ЕМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42594137
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, city Energodar, street Kurchatova, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція блока приміщень рентген кабінету 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.03.2021 08:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція блока приміщень рентген кабінету 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпівфінансування, власні кошти та кошти НСЗУ.
Сума260 000.00 UAH