-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легковий автомобіль RENAULT DUSTER LIFE або еквівалент (Код ДК 021:2015 –34110000-1 Легкові автомобілі)
Тендер Prozorro UA-2021-03-15-001706-b
Завершена
568 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 840.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 840.00 UAH
Номер:
ce4ecbccbbeb4cdc9902f683cc94990e
Внутрішній номер закупівлі:
9040597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-15-001706-b
Замовник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Жирякова +380545971377 ekr.otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
568 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 840.00 UAH
Період уточнення:
15.03.2021 10:07 - 20.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
15.03.2021 10:07 - 31.03.2021 01:00
Аукціон:
01.04.2021 13:30 - 01.04.2021 13:51
Період кваліфікації:
01.04.2021 13:51 - 05.04.2021 09:54
Період завантаження договору:
05.04.2021 09:54 - 25.04.2021 09:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за фактично поставлений Товар, здійснюються протягом 10-ти банківських днів з дати отримання Товару, на підставі належно оформлених первинних документів (видаткової накладної, Акту приймання-передачі Товару).Розрахунки здійснюються в національній валюті України. Моментом здійснення оплати за поставлений Товар вважається факт перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль RENAULT DUSTER LIFE або еквівалент
(Код ДК 021:2015 –34110000-1 Легкові автомобілі)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЛЛІ ПЛЮС"
Оскарження: 05.04.2021 09:54 - 16.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35244815
-
Контактна особа:
Яна Левик +380674143408 levik.yana@sollyplus.com.ua
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський район, село Циркуни, ВІДДІЛЕННЯ "КУТУЗІВКА", будинок 32 А
Оскарження: 05.04.2021 09:54 - 16.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
567 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
567 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2021 09:54
Відповіді на вимоги
11
Документи
24
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯАЛЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41002072
-
Контактна особа:
Антон Бурсак +380679197306 antonbursak@alex.ua
-
Адреса:
87524, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ МЕТАЛУРГІВ, будинок 196"А"
Початкова пропозиція
568 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
568 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ece71cdad5b4a38a619d4ddec629c09
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-15-001706-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЛЛІ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35244815
-
Контактна особа:
Яна Левик +380674143408 levik.yana@sollyplus.com.ua
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський район, село Циркуни, ВІДДІЛЕННЯ "КУТУЗІВКА", будинок 32 А
Номер договору:
102
Сума договору:
567 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
472 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.04.2021 10:00
Статус:
Виконаний