-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль RENAULT DUSTER LIFE або еквівалент (Код ДК 021:2015 –34110000-1 Легкові автомобілі)
567 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2ece71cdad5b4a38a619d4ddec629c09
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-15-001706-b-a1
Замовник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Контактна особа:
Юлія Жирякова +380545971377 ekr.otg@ukr.net
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЛЛІ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35244815
-
Контактна особа:
Яна Левик +380674143408 levik.yana@sollyplus.com.ua
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Харківський район, село Циркуни, ВІДДІЛЕННЯ "КУТУЗІВКА", будинок 32 А
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
102
Дата підписання:
22.04.2021 10:00
Період дії договору:
22.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
567 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 94 500.00 UAH)
Оплачено:
567 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 94 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль RENAULT DUSTER LIFE або еквівалент
(Код ДК 021:2015 –34110000-1 Легкові автомобілі)
×
-
Країна виробництва:
RO Румунія
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
943e5be5e66e428ba02aff75a7080458
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
змінити додаток 1 до Договору (у автомобілі зроблено євро тонування та додатково укомплектовано зимовою гумою), пункт 5.2 розділу 5. Поставка товару змінити та викласти у наступній редакції: "Строк поставки Товару: до 31.05.21 року".
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
22.04.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f0898536ff1d4283bdf7983f66a58e12
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
змінити додаток № 1 до Договору, пункт 5.2 розділу 5. Поставка товару змінити та викласти у наступній редакції "Строк поставки Товару: до 31.06.21 року". Всі інші умови договору залишаються без змін
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
31.05.2021 17:00
Статус:
Опубліковано