-
Відкриті торги
-
КЕП
Легковий автомобіль RENAULT DUSTER LIFE або еквівалент (Код ДК 021:2015 –34110000-1 Легкові автомобілі)
Оголошено тендер
568 000.00
UAH
Номер:
5aff4e1dfc4847b5b4f41b97c2dd7cf7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-15-000677-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Краснопільська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390104
-
Адреса:
42400, Україна, Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля, вул. МЕЗЕНІВСЬКА, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
568 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль RENAULT DUSTER LIFE або еквівалент
(Код ДК 021:2015 –34110000-1 Легкові автомобілі)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.03.2021 09:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума568 000.00 UAH