-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
Тендер Prozorro UA-2021-03-11-009558-b
Завершена
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Номер:
93606f1e92cf4d90b3126cc28e2de060
Внутрішній номер закупівлі:
9005954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-11-009558-b
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Бурсаковська +380976623044 iv_puste@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 900.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 700.00 UAH
Період уточнення:
11.03.2021 15:22 - 17.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2021 15:22 - 27.03.2021 14:49
Аукціон:
29.03.2021 15:37 - 29.03.2021 15:58
Період кваліфікації:
29.03.2021 15:58 - 30.03.2021 17:04
Період завантаження договору:
30.03.2021 17:04 - 19.04.2021 17:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
Кількість
310 тонни
Період постачання
11.03.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ІНДУСТРІЯ"
Оскарження: 30.03.2021 16:56 - 10.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42900512
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬЯНС ІНДУСТРІЯ" +380952113517 alyans-industrie@ukr.net
-
Адреса:
51500, Україна, Дніпропетровська область, Тернівка, БУЛЬВАР ШАХТАРСЬКОЇ СЛАВИ, будинок 3, квартира 72
Оскарження: 30.03.2021 16:56 - 10.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
980 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
980 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.03.2021 16:56
Відповіді на вимоги
11
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
Оскарження: 30.03.2021 17:04 - 10.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Оскарження: 30.03.2021 17:04 - 10.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.03.2021 17:04
Відповіді на вимоги
11
Документи
107
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9e9343bf6994481a45c5b38b36b0028
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-11-009558-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Номер договору:
8
Сума договору:
990 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
830 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.04.2021 11:07
Статус:
Виконаний