-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
990 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b9e9343bf6994481a45c5b38b36b0028
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-11-009558-b-a1
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Контактна особа:
Марія Бурсаковська +380976623044 iv_puste@ukr.net
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41513188
-
Контактна особа:
ТОВ "ПРОМТОПРЕСУРС" +380996713393 energo.vostok.antracit@gmail.com
-
Адреса:
85401, Україна, Донецька область, м. Селидове, вул. Карла Маркса, буд 41А
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
8
Дата підписання:
12.04.2021 11:07
Період дії договору:
12.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
990 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 160 000.00 UAH)
Оплачено:
989 988.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 159 988.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
310 тонни
Період постачання
11.03.2021 - 31.12.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
51c30bfaca1b4c82b951eedea43320bd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку із коливанням ціни вугілля на ринку, керуючись п.2 ч.5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" та п. 3.3., по 10.5. Договору сторони домовилися змінити ціну за одиницю товару до 10 відсотків та викласти у новій редакції специфікацію (Додаток №1), що додається.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
15.11.2021 16:37
Статус:
Опубліковано