-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
Оголошено тендер
990 000.00
UAH
Номер:
e18e6b3c45604caaac429594c198ab3f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-11-006181-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ІВАНЕ-ПУСТЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04395403
-
Адреса:
48748, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, с.Іване-Пусте, вул. Шевченка, 65
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (Вугілля кам'яне ДГР (ДГ) 0-200 та ДГКО (ДГ) 25-80)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування:
11.03.2021 12:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума990 000.00 UAH