• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дров’яна деревина промислового використання)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедури закупівлі усі документи та інформація, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою (крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи, які надаються учасником у складі тендерної пропозиції мовою іншою, ніж українська, та не готуються учасником безпосередньо (довідки, висновки, сертифікати тощо), повинні мати автентичний переклад на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування

Завершена

645 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 450.00 UAH
Номер: 8a8a38628adf4f36b98d6b99493a559b
Внутрішній номер закупівлі: 9001518
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-11-006999-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Людмила Григорівна Петленко +380664645016 xotintender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 645 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 450.00 UAH
Період уточнення: 11.03.2021 13:49 - 17.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2021 13:49 - 27.03.2021 11:00
Аукціон: 29.03.2021 15:56 - 29.03.2021 16:17
Період кваліфікації: 29.03.2021 16:17 - 02.04.2021 08:39
Період завантаження договору: 02.04.2021 08:39 - 22.04.2021 08:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров’яна деревина промислового використання
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 750 метри кубічні
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП Сумське лісове господарство

Оскарження: 02.04.2021 08:39 - 13.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 625 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
618 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2021 08:39
Відповіді на вимоги 11
Документи 53
Скарги 0
ТОВ "СУМИ-ПРОДРЕСУРС-2009"
Початкова пропозиція 622 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
622 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 33
Скарги 0

Контракти

Номер: 65acf93338274f87878f8c09904553b2
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-11-006999-b-b1
Постачальник: ДП Сумське лісове господарство
Номер договору: 14/04
Сума договору: 618 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 515 625.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 14.04.2021 08:20
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 14-04 (Деревина).pdf
p7s
sign.p7s