-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дров’яна деревина промислового використання)
618 750.00
UAH з ПДВ
Номер:
65acf93338274f87878f8c09904553b2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-11-006999-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Контактна особа:
Людмила Григорівна Петленко +380664645016 xotintender@ukr.net
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, селище міського типу Хотінь, вул. Соборона, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ДП Сумське лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992964
-
Контактна особа:
Снігур Сергій Анатолійович +380542616037 snihurserhii@gmail.com
-
Адреса:
42355, Україна, Сумська область, Низи, Сумська обл, Сумський р-н, смт. Низи, Лісництво
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
14/04
Дата підписання:
14.04.2021 08:20
Період дії договору:
14.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
618 750.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 103 125.00 UAH)
Оплачено:
618 750.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 103 125.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров’яна деревина промислового використання
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
750 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
Відповідно до документації