-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дров’яна деревина промислового використання)
Оголошено тендер
645 000.00
UAH
Номер:
7d67e0a2951248559e4e6c81a0f1d7fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-11-002163-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, селище міського типу Хотінь, вул. Соборона, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ХОТІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, селище міського типу Хотінь, вул. Соборона, 45
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
645 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дров’яна деревина промислового використання)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, селище міського типу Хотінь, вулиця Соборна, будинок 45.Категорія замовника - у відповідності до пункту 1 частини четвертої ст. 2 Закону: орган місцевого самоврядування, що зазначено у пункті 1 частини першої статті 2 Закону.Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
11.03.2021 09:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дров’яна деревина промислового використання
Кількість
750 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума645 000.00 UAH