• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування переробного, прального та технологічного обладнання ДП "ММТП"

Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Учасник надає Замовнику гарантії виконання своїх зобов’язань у зв’язку з поданням тендерної пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 9 700,00грн. Електронна банківська гарантія надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить 120 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити замовника (для оформлення банківської гарантії) : Державне підприємство «Маріупольський морський торговельний порт», 87510, Донецька обл., м.Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, будинок 99, п/р № 143223130000026003000000060 у відділенні в м. Маріуполі філії АТ "Державний експортно-імпортний банк України" у м. Запоріжжі, код банку 322313, код за ЄДРПОУ 01125755, ІПН 011257505192, Витяг 1528034500036, тел./факс (0629) 40-86-60, (0629) 40-87-04, e-mail:all@marport.net.

Завершена

325 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 625.00 UAH
Номер: 745fb688420842858cc51beeacdf51a6
Внутрішній номер закупівлі: 8995072
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-11-001667-c   
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Контактна особа: Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 625.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 9 700.00 UAH
Період уточнення: 11.03.2021 10:58 - 17.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2021 10:58 - 27.03.2021 11:03
Аукціон: 29.03.2021 15:03 - 29.03.2021 15:24
Період кваліфікації: 29.03.2021 15:24 - 01.04.2021 15:26
Період завантаження договору: 01.04.2021 15:26 - 21.04.2021 15:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування: Електром’ясорубки, картоплечистки, машини універсальні УКМ)
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 57 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Міксери, машини тістомісильні
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 45 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Ломтерізки (слайсери), овочерізки, машини для різання
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 54 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Пральні машини посудомийні машини
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 66 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Прасувальні машини
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 2 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Кавоварочні машини
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 6 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Колві"

Оскарження: 01.04.2021 15:26 - 12.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 323 384.03 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
323 384.03 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.04.2021 15:26
Відповіді на вимоги 9
Документи 35
Скарги 0
ТОВ "ПЛОТ"
Початкова пропозиція 324 455.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 455.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 9
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: 4424ca2f81564b048ebced1737027cfa
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-11-001667-c-a1
Постачальник: Приватне підприємство "Колві"
Номер договору: 20-17/21/194
Сума договору: 323 384.03 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.04.2021 00:00 - 21.04.2022 23:59
Дата підписання: 21.04.2021 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s