-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування переробного, прального та технологічного обладнання ДП "ММТП"
Оголошено тендер
228 000.00
UAH
Номер:
09ed85f785ce47c794fafce5caadde57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-20-000146-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
228 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування переробного, прального та технологічного обладнання ДП "ММТП"
Примітки:
Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання . Адреса замовника: просп. Адмірала Луніна, 99, Донецька обл., м. Маріуполь, 87510
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
20.07.2020 09:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума228 000.00 UAH