• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування переробного, прального та технологічного обладнання ДП "ММТП"

323 384.03 UAH без ПДВ
Номер: 4424ca2f81564b048ebced1737027cfa
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-11-001667-c-a1
Замовник: ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
Постачальник: Приватне підприємство "Колві"
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Номер договору: 20-17/21/194
Дата підписання: 21.04.2021 00:00
Період дії договору: 21.04.2021 00:00 - 21.04.2022 23:59
Сума договору: 323 384.03 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування: Електром’ясорубки, картоплечистки, машини універсальні УКМ)
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 57 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Міксери, машини тістомісильні
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 45 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Ломтерізки (слайсери), овочерізки, машини для різання
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 54 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Пральні машини посудомийні машини
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 66 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Прасувальні машини
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 2 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті
Послуги з технічного обслуговування: Кавоварочні машини
Код ДК 021:2015: 50532000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричної техніки, апаратури та супутнього обладнання
Кількість 6 послуга
Період постачання до 21.04.2022
Місце постачання 87510, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, просп. Адмірала Луніна, 99 На карті