• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія (код ДК 021-2015: 09310000-5)

Завершена

1 050 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 500.00 UAH
Номер: 5bb4e7c8027b4959901ce8f3804278c5
Внутрішній номер закупівлі: 8975886
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-10-001489-a   
Замовник: Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
Контактна особа: Овчаренко Ярослав Володимирович +380459640011 fin_vcpri@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 050 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 10 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 25 000.00 UAH
Період уточнення: 10.03.2021 12:22 - 22.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 10.03.2021 12:22 - 02.04.2021 12:00
Аукціон: 05.04.2021 15:33 - 05.04.2021 15:54
Період кваліфікації: 05.04.2021 15:54 - 12.04.2021 09:45
Період завантаження договору: 12.04.2021 09:45 - 02.05.2021 09:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 300000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07352, Україна, Київська область, с. Лютіж, урочище "Туровча лісова" - 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"

Оскарження: 12.04.2021 09:45 - 23.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 044 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 044 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.04.2021 09:45
Відповіді на вимоги 10
Документи 60
Скарги 0
ТОВ "ЕЛОТ ЕНЕРДЖІ"
Початкова пропозиція 1 047 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 047 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 29
Скарги 0

Контракти

Номер: e74fc03336bc4da28a0b60ab6331e7b6
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-10-001489-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
Номер договору: 2904
Сума договору: 1 105 182.47 UAH з ПДВ
Сума договору: 920 985.39 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.05.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання: 29.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s