-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021-2015: 09310000-5)
1 105 182.47
UAH з ПДВ
Номер:
e74fc03336bc4da28a0b60ab6331e7b6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-10-001489-a-c1
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Контактна особа:
Овчаренко Ярослав Володимирович +380459640011 fin_vcpri@ukr.net
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова" - 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42819343
-
Контактна особа:
Романишин Юрій 380506051009 INFO@EVROENERGO.COM https://evroenergo.com/
-
Адреса:
02121 , Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, будинок 201-203, корпус 2-А, нежитлове приміщення №4
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
2904
Дата підписання:
29.04.2021 00:00
Період дії договору:
01.05.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Сума договору:
1 105 182.47 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 184 197.08 UAH)
Оплачено:
984 466.46 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 164 077.74 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300000 кВт*год
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
74dabd35f762431d8ba544204281cb73
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.08.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
0cef0011579c4df1b7901d892f4815fa
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
22.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
cc982652137848f6adc387ea97fa1cca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
996475e948b74b66b2018b21f8e316a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Визначення загальної вартості додаткової угоди, якою продовжено дію Договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі, що становить 20 відсотків суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
25.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
7e71a55431a646c4a32571a7e0897aca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна тарифу на послуги з передачі електричної енергії
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
09.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7bb97c7fded646a6902d57a13e5d1c75
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
09.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
88616fc327c4492baa95209a29cdeef0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виправлення технічної помилки
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
09.02.2022 00:00
Статус:
Опубліковано