-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021-2015: 09310000-5)
Оголошено тендер
1 050 000.00
UAH
Номер:
ff7c6daae8d245ab9b0c8d57b0897a52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-10-003484-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова" - 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна реабілітаційна установа "Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26059611
-
Адреса:
07352, Україна, Київська область, Лютіж, урочище "Туровча лісова" - 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 050 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (код ДК 021-2015: 09310000-5)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
10.03.2021 11:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 050 000.00 UAH