-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Контейнери для збору ТПВ
Тендер Prozorro UA-2021-03-05-000278-c
Контейнери для збору ТПВ
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
3c49448973234c14bb72fcadc3244b99
Внутрішній номер закупівлі:
8928965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-05-000278-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЕМСТВО "ДОБРОПІЛЬСЬКА СЛУЖБА ЄДИНОГО ЗАМОВНИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32897226
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гвоздовська +380627726161 zamovnek@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
05.03.2021 08:30 - 12.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2021 08:30 - 22.03.2021 11:00
Аукціон:
23.03.2021 15:00 - 23.03.2021 15:21
Період кваліфікації:
23.03.2021 15:21 - 26.03.2021 10:05
Період завантаження договору:
26.03.2021 10:05 - 15.04.2021 10:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери для збирання ТПВ пластикові, об’ємом 1100 літрів
Кількість
21 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнери для збирання ТПВ пластикові, об’ємом 770 літрів
Кількість
65 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнери для збирання ТПВ пластикові, об’ємом 660 літрів
Кількість
35 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнери для збирання ТПВ пластикові, об’ємом 240 літрів
Кількість
100 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнер для збирання роздільного сміття (ПЕТ/СКЛО) об’ємом 1100літрів
Кількість
20 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнер для збору ТПВ (металевий) об’ємом об’ємом 560літрів
Кількість
85 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НВП "Укрресурс"
Оскарження: 26.03.2021 10:05 - 06.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34396623
-
Контактна особа:
Хомич Віктор 380332751771 v1h4@ukr.net http://www.ukrresurs.com
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк, 43026, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ, будинок 7, квартира 70
Оскарження: 26.03.2021 10:05 - 06.04.2021 01:00
Початкова пропозиція
999 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
994 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2021 10:05
Відповіді на вимоги
11
Документи
69
Скарги
0
ТОВ "СКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43016485
-
Контактна особа:
Пугачова Наталія Володимирівна +380504327078 nnvsks@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Корзо, буд. 3-5
Початкова пропозиція
998 225.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
998 225.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
45d160e309574c519a29eaf5d68e9066
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-05-000278-c-c1
Постачальник:
ТОВ "НВП "Укрресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34396623
-
Контактна особа:
Хомич Віктор 380332751771 v1h4@ukr.net http://www.ukrresurs.com
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк, 43026, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ, будинок 7, квартира 70
Номер договору:
76
Сума договору:
994 840.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
829 033.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.04.2021 12:44
Статус:
Виконаний