-
Відкриті торги
-
КЕП
Контейнери для збору ТПВ
994 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
45d160e309574c519a29eaf5d68e9066
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-05-000278-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЕМСТВО "ДОБРОПІЛЬСЬКА СЛУЖБА ЄДИНОГО ЗАМОВНИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32897226
-
Контактна особа:
Надія Гвоздовська +380627726161 zamovnek@i.ua
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НВП "Укрресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34396623
-
Контактна особа:
Хомич Віктор 380332751771 v1h4@ukr.net http://www.ukrresurs.com
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк, 43026, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ, будинок 7, квартира 70
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Номер договору:
76
Дата підписання:
06.04.2021 12:44
Період дії договору:
06.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
994 840.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 165 806.66 UAH)
Оплачено:
994 840.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 165 806.66 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери для збирання ТПВ пластикові, об’ємом 1100 літрів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
21 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнери для збирання ТПВ пластикові, об’ємом 770 літрів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
65 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнери для збирання ТПВ пластикові, об’ємом 660 літрів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
35 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнери для збирання ТПВ пластикові, об’ємом 240 літрів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнер для збирання роздільного сміття (ПЕТ/СКЛО) об’ємом 1100літрів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
20 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Контейнер для збору ТПВ (металевий) об’ємом об’ємом 560літрів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
85 штуки
Період постачання
23.04.2021 - 09.06.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
КП "ДСЄЗ"
IBAN:UA768201720344321010100047679
ТОВ "НВП "Укрресурс"
IBAN:UA833253650000002600401232550
Сума
458707.00 UAH
Статус
Оплачений
04.06.2021 10:06
Док-ти
1
КП "ДСЄЗ"
IBAN:UA768201720344321010100047679
ТОВ "НВП "Укрресурс"
IBAN:UA833253650000002600401232550
Сума
536133.00 UAH
Статус
Оплачений
14.04.2021 10:03
Док-ти
1