-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Контейнери для збору ТПВ
Тендер Prozorro UA-2021-03-05-000278-c
Контейнери для збору ТПВ
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
05.03.2021 08:30 - 12.03.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо поставки контейнерів
Номер:
af1f878b23054f0aa12cf7f759074192
Дата опублікування:
05.03.2021 12:36
Опис:
Просимо Замовника вказати, чи поставка контейнерів здійснюватиметься однією партією, чи кількома партіями?
Відповідь:
Поставка контейнерів повинна здійснюватися однією партією.
Дата відповіді:
10.03.2021 08:31
Відповідь надана
Щодо листа на обробку персональних даних працівників
Номер:
ff3289d8253e4f298af9c20cc7bfe81e
Дата опублікування:
05.03.2021 12:35
Опис:
Просимо замовника вказати чи повинен потенційний Учасник надавати лист згоду на обробку персональних даних працівників?
Відповідь:
У відповідності до п.5.2 Тендерної документації учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції довідку в довільній формі або відповідно до взірця, що наведений в Додатку №3 до даної документації. Дана довідка повинна бути підписана особою, яка підписує тендерну пропозицію та/або уповноважена на підписання договору про закупівлю. Підписавши довідку учасник підтверджує, що він повідомлений про свої права відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
Дата відповіді:
10.03.2021 08:31
Відповідь надана
Щодо акту прийому-передачі товару
Номер:
79b224948dae4ba8ad73e54838c22ce4
Дата опублікування:
05.03.2021 12:35
Опис:
Вимога щодо того, що учасники повинні надати акт прийому-передачі товару о аналогічного договору є дискримінаційною вимогою. Повідомляємо, що виконання договору може бути підтверджено і видатковою накладною. Обов'язок укладення акту-прийому передачі не встановлений нормами чинного законодавства. Тому з метою уникнення порушень просимо внести зміни до тендерної документації.
Відповідь:
У випадку надання Учасником у складі тендерної пропозиції видаткової накладної замість акту прийому-передачі товару для підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) відповідно до п.3.2 додатку №1 до Тендерної документації пропозиція такого учасника не буде відхилена.
Дата відповіді:
10.03.2021 08:31