-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2021-03-04-003581-a
Завершена
653 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 534.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 534.00 UAH
Номер:
cd35137dae644455975b5e1b5737c1fc
Внутрішній номер закупівлі:
8916040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-04-003581-a
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп. Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саприкін Георгій Анатолійович +380442575334 saprykin@4uth.gov.ua http://4uth.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
653 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 534.00 UAH
Період уточнення:
04.03.2021 13:13 - 10.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2021 13:13 - 20.03.2021 13:18
Аукціон:
22.03.2021 12:22 - 22.03.2021 12:55
Період кваліфікації:
22.03.2021 12:55 - 29.03.2021 12:51
Період завантаження договору:
29.03.2021 12:51 - 18.04.2021 12:51
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Голосіївський 122/1, 03057 просп. Перемоги 60
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 29.03.2021 12:51 - 09.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Оскарження: 29.03.2021 12:51 - 09.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
464 905.92 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
451 638.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.03.2021 12:51
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
ПП "Кордон-2005"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33788729
-
Контактна особа:
Иван Васильевич Шаранов +380672598414 korbast2016@ukr.net
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Академіка Корольова, 2-А, кв.75
Початкова пропозиція
578 856.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
451 638.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
61
Скарги
0
ТОВ "ГРІЗЛІ-ОБОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43320806
-
Контактна особа:
Любов Обломєй +380507221240 grizli-oborona@ukr.net
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 2, квартира 124
Початкова пропозиція
572 352.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
541 392.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ТТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22959536
-
Контактна особа:
Валерій Кражан +380672146312 ttkragan@gmail.com
-
Адреса:
04112, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ О.ТЕЛІГИ, будинок 4
Початкова пропозиція
648 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
648 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
00316bfcb8484de1b8b75e4a4173bd85
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-04-003581-a-c1
Постачальник:
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Номер договору:
25
Сума договору:
444 971.52 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
09.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний