-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги
Оголошено тендер
653 400.00
UAH
Номер:
0216c354e1c54701a209a046f349cfb7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-04-004528-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп. Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп. Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
653 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.03.2021 11:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума653 400.00 UAH