-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги
444 971.52
UAH без ПДВ
Номер:
00316bfcb8484de1b8b75e4a4173bd85
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-04-003581-a-c1
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Контактна особа:
Саприкін Георгій Анатолійович +380442575334 saprykin@4uth.gov.ua http://4uth.gov.ua
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп. Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
25
Дата підписання:
09.04.2021 00:00
Період дії договору:
09.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
444 971.52 UAH без ПДВ
Оплачено:
444 971.52 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, просп. Голосіївський 122/1, 03057 просп. Перемоги 60
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
133b036d687b41058da7d9c2bc802b84
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення ціни
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
09.04.2021 00:00
Статус:
Опубліковано