-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підгузок для дорослих, розмір S (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих); Підгузок для дорослих, розмір М (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих); Підгузок для дорослих, розмір L (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих) Підгузок для дорослих розмір ХL (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих) Дитячий підгузок (код НК 024:2019: 35008 – Дитячий підгузок); Прокладки урологічні для жінок (код НК 024:2019: 34214 - Прокладка уретральна для лікування сечі у жінок
Тендер Prozorro UA-2021-03-03-003233-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
dfc807c6c4874e8e8bbbe1921c2bb832
Внутрішній номер закупівлі:
8890545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-03-003233-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федор Степан Ігорович 380962603124 3kmkl_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 900.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2021 12:43 - 09.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2021 12:43 - 19.03.2021 18:00
Аукціон:
22.03.2021 11:59 - 22.03.2021 12:26
Період кваліфікації:
22.03.2021 12:26 - 30.03.2021 16:59
Період завантаження договору:
30.03.2021 16:59 - 19.04.2021 16:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузок для дорослих XL
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
3000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузок для дорослих L
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
9000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузок для дорослих М
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
6480 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузок для дорослих S
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
2100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузок дитячі 4 (7-18кг)
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузок дитячі 5 (12-25кг )
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
580 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузок дитячі 6 (+16кг)
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
5400 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Прокладки урологічні Lady
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАШЕ ЗДОРОВ'Я"
Оскарження: 30.03.2021 16:59 - 10.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43595093
-
Контактна особа:
Кісіль Ольга Вікторівна +380992068628 moezdorovya2020@gmail.com
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, Київ, м. Київ, Печерський район, Печерський узвіз, будинок 3
Оскарження: 30.03.2021 16:59 - 10.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
368 370.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
368 370.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.03.2021 16:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
58
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю Медична фірма "Авіцена"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32126702
-
Контактна особа:
Білецька Богдана Іванівна 380676721528, 380676721528 avicena.lviv@ukr.net
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, Львів, вул.Коновальця,54\7
Початкова пропозиція
377 448.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 583.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "СТМ-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43808856
-
Контактна особа:
Андрій Петрів +380673130322 apetriv@stm-farm.biz
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Панікахи будинок 2 кімната 405
Початкова пропозиція
379 118.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 118.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
7175cc5d76074963b239f2b4da076f28
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-03-003233-a-b1
Постачальник:
ТОВ "НАШЕ ЗДОРОВ'Я"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43595093
-
Контактна особа:
Кісіль Ольга Вікторівна +380992068628 moezdorovya2020@gmail.com
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, Київ, м. Київ, Печерський район, Печерський узвіз, будинок 3
Номер договору:
31
Сума договору:
441 402.78 UAH з ПДВ
Сума договору:
409 464.55 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
19.04.2021 10:00
Статус:
Виконаний