-
Відкриті торги
-
КЕП
Підгузок для дорослих, розмір S (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих); Підгузок для дорослих, розмір М (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих); Підгузок для дорослих, розмір L (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих) Підгузок для дорослих розмір ХL (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих) Дитячий підгузок (код НК 024:2019: 35008 – Дитячий підгузок); Прокладки урологічні для жінок (код НК 024:2019: 34214 - Прокладка уретральна для лікування сечі у жінок
Оголошено тендер
380 000.00
UAH
Номер:
59db187d4d184780a272d5530e16b6cc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-03-007266-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузок для дорослих, розмір S (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих); Підгузок для дорослих, розмір М (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих); Підгузок для дорослих, розмір L (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих) Підгузок для дорослих розмір ХL (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих) Дитячий підгузок (код НК 024:2019: 35008 – Дитячий підгузок); Прокладки урологічні для жінок (код НК 024:2019: 34214 - Прокладка уретральна для лікування сечі у жінок
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.03.2021 12:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума380 000.00 UAH