• Відкриті торги
  • КЕП

Підгузок для дорослих, розмір S (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих); Підгузок для дорослих, розмір М (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих); Підгузок для дорослих, розмір L (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих) Підгузок для дорослих розмір ХL (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих) Дитячий підгузок (код НК 024:2019: 35008 – Дитячий підгузок); Прокладки урологічні для жінок (код НК 024:2019: 34214 - Прокладка уретральна для лікування сечі у жінок

441 402.78 UAH з ПДВ
Номер: 7175cc5d76074963b239f2b4da076f28
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-03-003233-a-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
Постачальник: ТОВ "НАШЕ ЗДОРОВ'Я"
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Номер договору: 31
Дата підписання: 19.04.2021 10:00
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору: 441 402.78 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 938.23 UAH)
Оплачено: 441 402.78 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 31 938.23 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузок для дорослих XL
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 3000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Раппопорта, 8 На карті
Підгузок для дорослих L
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 9000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Раппопорта, 8 На карті
Підгузок для дорослих М
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 6480 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Раппопорта, 8 На карті
Підгузок для дорослих S
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 2100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Раппопорта, 8 На карті
Підгузок дитячі 4 (7-18кг)
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Раппопорта, 8 На карті
Підгузок дитячі 5 (12-25кг )
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 580 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Раппопорта, 8 На карті
Підгузок дитячі 6 (+16кг)
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 5400 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Раппопорта, 8 На карті
Прокладки урологічні Lady
Код ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюками
Кількість 300 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Раппопорта, 8 На карті

Внесені зміни

    Номер: 1fcfda89fa4547b6a504975fb03455f9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення загальної вартості договору на 273.22 грн
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 05.11.2021 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод. угода №1 підгузники.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: c05651221e4846c9afb88e43b14c206f
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження дії Договору на строк , достатній для проведення закупівлі на початку 2022 року, що не перевищує 20% суми, визначеної у Договорі, в обсязі 73579.22 грн
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 20.12.2021 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод. угода 2 до дог. 31 від 19.04.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1c8d800b185c4316899c403e0e5c74fb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна реквізитів в звязку прийнятою на пленарному засіданні 7-ї сесії 8 скликання Львівської міської ради «Про концепцію розвитку галузі охорони здоров’я на території Львівської міської територіальної громади» від 17.06.2021 р. № 907 з 04.01.2022 р. припинено діяльність Комунального некомерційного підприємства «3-я міська клінічна лікарня м. Львова» та Комунального некомерційного підприємства «Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова» шляхом злиття та реорганізації в Комунальне некомерційне підприємство «Львівське клінічне територіальне медичне об’єднання акушерства та гінікології», до якого перейшли всі права та обов’язки реорганізованої юридичної особи у відповідності до чинного законодавства
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 19.01.2022 12:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
реквізити 31.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 7f5f120ef0884b2a839ff52b4bfbfec9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони домовилися зменшити загальну вартість Договору на 273.22 грн (без зміни кількості та якості товарів, робіт і послуг)
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 08.02.2022 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод.угода 4 Наше здоров'я.pdf
p7s
sign.p7s