• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для вуличних майданчиків)

Завершена

684 860.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 425.00 UAH
Номер: bdb853c75727410cbbf7b67684a2bd75
Внутрішній номер закупівлі: 8877111
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-02-011012-b   
Замовник: Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
Контактна особа: Апекіна Анна Вікторівна podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 684 860.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 425.00 UAH
Період уточнення: 02.03.2021 16:39 - 16.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 02.03.2021 16:39 - 26.03.2021 10:00
Аукціон: 29.03.2021 13:53 - 29.03.2021 14:14
Період кваліфікації: 29.03.2021 14:14 - 02.04.2021 13:39
Період завантаження договору: 02.04.2021 13:39 - 22.04.2021 13:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для вуличних майданчиків
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 107 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ “МІКОНТ”

Оскарження: 02.04.2021 13:39 - 13.04.2021 00:00
Початкова пропозиція 683 002.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
683 002.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2021 13:39
Відповіді на вимоги 10
Документи 110
Скарги 0
ФОП Бабій С.П.
Початкова пропозиція 684 859.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
684 859.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 11900ee55a654e86a0b5eca27561f101
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-02-011012-b-b1
Постачальник: ТОВ “МІКОНТ”
Номер договору: 130
Сума договору: 683 002.08 UAH з ПДВ
Сума договору: 569 168.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 19.04.2021 11:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s