-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для вуличних майданчиків)
Оголошено тендер
684 860.00
UAH
Номер:
9c994d4795574f39a4c9a4c8cf0cbb33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-02-009685-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
684 860.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 код 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для вуличних майданчиків)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.03.2021 16:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума684 860.00 UAH