-
Відкриті торги
-
КЕП
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для вуличних майданчиків)
683 002.08
UAH з ПДВ
Номер:
11900ee55a654e86a0b5eca27561f101
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-02-011012-b-b1
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна podil_zakypivli@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ “МІКОНТ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
40653457
-
Контактна особа:
Виговська Наталія 380949253709, 380949253709, 406534@ukr.net
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, Київ, ДОРОГА НАБЕРЕЖНО-ПЕЧЕРСЬКА , будинок 2
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
130
Дата підписання:
19.04.2021 11:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
683 002.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 113 833.68 UAH)
Оплачено:
683 002.08 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 113 833.68 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для вуличних майданчиків
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
107 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації