-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо охолоджене: яловичина 1 гат., б/к; яловичина (шинка, лопатка); кури тушка; свинина б/к; печінка свиняча
Тендер Prozorro UA-2021-02-25-007384-b
Завершена
413 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 065.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 065.00 UAH
Номер:
736f153030f94d85a546df1aa06a1502
Внутрішній номер закупівлі:
8813197
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-25-007384-b
Замовник:
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13553798
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський, вулиця Шевченка, будинок 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Онищук Віктор Леонідович 380414135022 licey_pvfp_nv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
413 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 065.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2021 16:59 - 03.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2021 16:59 - 13.03.2021 00:00
Аукціон:
15.03.2021 11:35 - 15.03.2021 11:56
Період кваліфікації:
15.03.2021 11:56 - 18.03.2021 12:34
Період завантаження договору:
18.03.2021 12:34 - 07.04.2021 12:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо охолоджене: яловичина 1 гат., б/к; яловичина (шинка, лопатка); кури тушка; свинина б/к; печінка свиняча
Кількість
4110 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський, вулиця Шевченка, будинок 72
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ШАПРАН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ"
Оскарження: 18.03.2021 12:34 - 29.03.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2285517516
-
Контактна особа:
Юрій Шапран +380989917379 j.shapran@ukr.net
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 147
Оскарження: 18.03.2021 12:34 - 29.03.2021 01:00
Початкова пропозиція
411 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
411 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2021 12:34
Відповіді на вимоги
10
Документи
66
Скарги
0
КОПТЮХ ТЕТЯНА ВЛАДИСЛАВІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2199105189
-
Контактна особа:
Тетяна Коптюх +380631757771 2199105189@ukr.net
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Домбровського, будинок 28, кв. 14
Початкова пропозиція
412 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
412 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
48214c4e73bb41628437560914a0fcd4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-25-007384-b-a1
Постачальник:
ФОП "ШАПРАН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2285517516
-
Контактна особа:
Юрій Шапран +380989917379 j.shapran@ukr.net
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 147
Номер договору:
27
Сума договору:
411 780.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
30.03.2021 15:00
Статус:
Підписаний