• Відкриті торги
  • КЕП

М'ясо охолоджене: яловичина 1 гат., б/к; яловичина (шинка, лопатка); кури тушка; свинина б/к; печінка свиняча

411 780.00 UAH без ПДВ
Номер: 48214c4e73bb41628437560914a0fcd4
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-25-007384-b-a1
Замовник: Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
Постачальник: ФОП "ШАПРАН ЮРІЙ ІВАНОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 27
Дата підписання: 30.03.2021 15:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 411 780.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо охолоджене: яловичина 1 гат., б/к; яловичина (шинка, лопатка); кури тушка; свинина б/к; печінка свиняча
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 4110 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 11700, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський, вулиця Шевченка, будинок 72 На карті

Внесені зміни

    Номер: 3f60f22753f44c0abe07d83b69958de3
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: збільшення ціни на 10%
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 07.10.2021 17:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додуг2.pdf
p7s
sign.p7s