-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо охолоджене: яловичина 1 гат., б/к; яловичина (шинка, лопатка); кури тушка; свинина б/к; печінка свиняча
Оголошено тендер
413 000.00
UAH
Номер:
6073ff3d0d3a4029ad0e9b8501dfe623
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-25-006955-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13553798
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський, вулиця Шевченка, будинок 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13553798
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Новоград-Волинський, вулиця Шевченка, будинок 72
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
413 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М'ясо охолоджене:
яловичина 1 гат., б/к; яловичина (шинка, лопатка);
кури тушка;
свинина б/к;
печінка свиняча
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
25.02.2021 16:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума413 000.00 UAH