• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

35687 — Інфузійний насос загального призначення, програмований

Система автоматична інфузійна насос волюметричний інфузійний

Завершена

330 007.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.04 UAH
Номер: 0f481ba029d44e77b77997b9a654905f
Внутрішній номер закупівлі: 8801877
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-25-002292-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
Контактна особа: Ірина Буракова +380505487918 lokod15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 330 007.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 650.04 UAH
Період уточнення: 25.02.2021 11:52 - 03.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2021 11:52 - 13.03.2021 10:00
Аукціон: 15.03.2021 15:24 - 15.03.2021 15:51
Період кваліфікації: 15.03.2021 15:51 - 16.03.2021 14:11
Період завантаження договору: 16.03.2021 14:11 - 05.04.2021 14:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
35687 — Інфузійний насос загального призначення, програмований
Код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Кількість 4 одиниця
Період постачання 26.03.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 92905, Україна, Луганська область, Кремінна, вул. Побєди, буд. 1а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Малишев Олексій Леонідович

Оскарження: 16.03.2021 14:11 - 27.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 324 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
309 999.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2021 14:11
Відповіді на вимоги 11
Документи 18
Скарги 0
ФОП НАЗІМОВ ВІКТОР ЄВГЕНОВИЧ
Початкова пропозиція 327 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0
ФОП Майборода Вадим Іванович
Початкова пропозиція 330 007.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
330 007.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 23ac395cd0e04062b13039b787e93ed1
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-25-002292-a-c1
Постачальник: ФОП Малишев Олексій Леонідович
Номер договору: 75
Сума договору: 309 999.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.04.2021 08:00
Статус:
Виконаний
PDF
Договір 75 від 01.04.2021.PDF
p7s
sign.p7s