-
Відкриті торги
-
КЕП
35687 — Інфузійний насос загального призначення, програмований
Оголошено тендер
330 007.00
UAH
Номер:
abb321b211de4c668a23253e68b94447
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-25-001885-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ СМЕТАНІНА будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ СМЕТАНІНА будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
330 007.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
35687 — Інфузійний насос загального призначення, програмований
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
Дата опублікування:
25.02.2021 11:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума330 007.00 UAH