-
Відкриті торги
-
КЕП
35687 — Інфузійний насос загального призначення, програмований
309 999.60
UAH без ПДВ
Номер:
23ac395cd0e04062b13039b787e93ed1
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-25-002292-a-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Контактна особа:
Ірина Буракова +380505487918 lokod15@ukr.net
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ СМЕТАНІНА будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Малишев Олексій Леонідович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800101072
-
Контактна особа:
Малишев Олексій Леонідович +380679091817 farmtov@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, Черкаси, Смілянська 76 кв 38
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Номер договору:
75
Дата підписання:
01.04.2021 08:00
Період дії договору:
01.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
309 999.60 UAH без ПДВ
Оплачено:
309 999.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
35687 — Інфузійний насос загального призначення, програмований
×
-
НК 024:2019:
35687 Інфузійний насос загального призначення, програмований
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
4 одиниця
Період постачання
26.03.2021 - 31.12.2021