-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі дошкільного відділення Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 102 «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «ясла-садок» комбінованого типу» Дніпровської міської ради за адресою м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А
Тендер Prozorro UA-2021-02-22-007161-b
Завершена
249 879.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
45df81d84946400593fdf407e353bd0d
Внутрішній номер закупівлі:
8733928
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-22-007161-b
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Дзюба +380933017104,+380662614910,+380963809365 nvk_102@ukr.net http://nvk102.klasna.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
249 879.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
7 496.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2021 13:11 - 28.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2021 13:11 - 10.03.2021 13:00
Аукціон:
11.03.2021 15:35 - 11.03.2021 16:02
Період кваліфікації:
11.03.2021 16:02 - 05.04.2021 14:15
Період завантаження договору:
05.04.2021 14:15 - 25.04.2021 14:15
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покрівлі будівлі дошкільного відділення Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 102 «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «ясла-садок» комбінованого типу» Дніпровської міської ради за адресою м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
176 067.23 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
176 067.23 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.03.2021 12:26
Відповіді на вимоги
11
Документи
65
Скарги
0
ТОВ "САНСНОУ БІЛДІНГ"
Оскарження: 05.04.2021 14:15 - 16.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42785524
-
Контактна особа:
Валерія Танітрова +380680290986 tov.sunsnow@gmail.com
-
Адреса:
52052, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Горького, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 1, квартира 1
Оскарження: 05.04.2021 14:15 - 16.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
248 336.75 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
248 336.75 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2021 14:15
Відповіді на вимоги
11
Документи
55
Скарги
0
ФОП "СКРИПНИК ГЕННАДІЙ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2462902159
-
Контактна особа:
Геннадій Скрипник +380666209110 mk2010@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЯНТАРНА, будинок 81, корпус 1, квартира 133
Початкова пропозиція
249 879.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 879.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
11178154989d4eb393b2831a31b0c165
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-22-007161-b-a1
Постачальник:
ТОВ "САНСНОУ БІЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42785524
-
Контактна особа:
Валерія Танітрова +380680290986 tov.sunsnow@gmail.com
-
Адреса:
52052, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Горького, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 1, квартира 1
Номер договору:
25/04
Сума договору:
248 336.75 UAH з ПДВ
Сума договору:
206 947.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.04.2021 10:16
Статус:
Виконаний