-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі дошкільного відділення Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 102 «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «ясла-садок» комбінованого типу» Дніпровської міської ради за адресою м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А
248 336.75
UAH з ПДВ
Номер:
11178154989d4eb393b2831a31b0c165
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-22-007161-b-a1
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Контактна особа:
Ганна Дзюба +380933017104,+380662614910,+380963809365 nvk_102@ukr.net http://nvk102.klasna.com
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "САНСНОУ БІЛДІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42785524
-
Контактна особа:
Валерія Танітрова +380680290986 tov.sunsnow@gmail.com
-
Адреса:
52052, Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район, селище Горького, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 1, квартира 1
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
25/04
Дата підписання:
25.04.2021 10:16
Період дії договору:
25.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
248 336.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 389.45 UAH)
Оплачено:
248 336.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 41 389.45 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт покрівлі будівлі дошкільного відділення Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 102 «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «ясла-садок» комбінованого типу» Дніпровської міської ради за адресою м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.08.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f9b52bee0a3d47d1adcb7b345b39d5cb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дефектний акт
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
05.05.2021 14:09
Статус:
Опубліковано