-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі дошкільного відділення Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 102 «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «ясла-садок» комбінованого типу» Дніпровської міської ради за адресою м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А
Оголошено тендер
249 879.00
UAH
Номер:
6e4b23003bcf403a9fc70e1fa2ddd4a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-22-006715-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №102" середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24992615
-
Адреса:
49048, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Дзеркальна, буд. 42-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 879.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі будівлі дошкільного відділення Комунального закладу освіти «Навчально-виховний комплекс № 102 «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «ясла-садок» комбінованого типу» Дніпровської міської ради за адресою м. Дніпро, вул. Дзеркальна, 42-А
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.02.2021 12:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума249 879.00 UAH