-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2021-02-19-014602-b
Завершена
494 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
179b62d44f244842a6f2dace0594afbb
Внутрішній номер закупівлі:
8719912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-19-014602-b
Замовник:
Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
19426807
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380459746387 10198@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
494 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2021 17:51 - 27.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2021 17:51 - 09.03.2021 00:00
Аукціон:
09.03.2021 11:17 - 09.03.2021 11:38
Період кваліфікації:
09.03.2021 11:38 - 12.03.2021 18:05
Період завантаження договору:
12.03.2021 18:05 - 01.04.2021 18:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зелений горошок консервований
Кількість
650 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Ікра кабачкова
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Кукурудза консервована
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Маслини
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Капуста квашена
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Огірки солоні
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Варення
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Повидло
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смтВорзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Мармелад
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Ананас консервований
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Родзинки
Кількість
380 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Сухофрукти
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Курага
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Шипшина
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець "Оксьоненко Сергій Петрович"
Оскарження: 12.03.2021 18:05 - 23.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845203737
-
Контактна особа:
Оксьоненко Сергій Петрович 380667918852, 380667918852 prodagi_2000@ukr.net
-
Адреса:
07853, Україна, Київська область, Немішаєве, Затишна 8
Оскарження: 12.03.2021 18:05 - 23.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
447 430.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
447 430.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2021 18:05
Відповіді на вимоги
11
Документи
35
Скарги
0
ФОП Гуменюк Сергій Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2269217854
-
Контактна особа:
Гуменюк Сергій Юрійович 380930371991, 380930371991, gsy.1962@ukr.net
-
Адреса:
07853, Україна, Київська область, Немішаєве, Пушкіна, буд. 33
Початкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
23d54ca086c9463cbe922d19336bb339
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-19-014602-b-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець "Оксьоненко Сергій Петрович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845203737
-
Контактна особа:
Оксьоненко Сергій Петрович 380667918852, 380667918852 prodagi_2000@ukr.net
-
Адреса:
07853, Україна, Київська область, Немішаєве, Затишна 8
Номер договору:
38
Сума договору:
197 427.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
24.03.2021 10:00
Статус:
Виконаний