-
Відкриті торги
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
197 427.71
UAH без ПДВ
Номер:
23d54ca086c9463cbe922d19336bb339
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-19-014602-b-b1
Замовник:
Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
19426807
-
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380459746387 10198@ukr.net
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець "Оксьоненко Сергій Петрович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2845203737
-
Контактна особа:
Оксьоненко Сергій Петрович 380667918852, 380667918852 prodagi_2000@ukr.net
-
Адреса:
07853, Україна, Київська область, Немішаєве, Затишна 8
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
38
Дата підписання:
24.03.2021 10:00
Період дії договору:
24.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
197 427.71 UAH без ПДВ
Оплачено:
197 427.71 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зелений горошок консервований
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
650 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Ікра кабачкова
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Кукурудза консервована
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Маслини
×
-
Країна виробництва:
ES Королівство Іспанія
Кількість
100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Капуста квашена
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Огірки солоні
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Варення
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Повидло
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смтВорзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Мармелад
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Ананас консервований
×
-
Країна виробництва:
TW Тайвань, провінція Китайської Республіки
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Родзинки
×
-
Країна виробництва:
IR Ісламська Республіка Іран
Кількість
380 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Сухофрукти
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Курага
×
-
Країна виробництва:
UZ Республіка Узбекистан
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Шипшина
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
490.00 UAH
Статус
Оплачений
26.11.2021 10:26
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
11560.60 UAH
Статус
Оплачений
18.06.2021 12:42
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
23482.03 UAH
Статус
Оплачений
16.04.2021 11:01
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
1942.97 UAH
Статус
Оплачений
09.04.2021 12:08
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
1944.00 UAH
Статус
Оплачений
29.06.2021 11:58
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
1620.00 UAH
Статус
Оплачений
16.04.2021 11:01
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
15100.08 UAH
Статус
Оплачений
16.04.2021 11:01
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
2145.00 UAH
Статус
Оплачений
21.04.2021 11:53
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
1944.00 UAH
Статус
Оплачений
24.05.2021 12:31
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
4900.00 UAH
Статус
Оплачений
12.05.2021 10:55
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
3400.00 UAH
Статус
Оплачений
17.08.2021 11:30
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
2200.00 UAH
Статус
Оплачений
26.07.2021 14:45
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
3800.00 UAH
Статус
Оплачений
12.07.2021 10:48
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
623.38 UAH
Статус
Оплачений
17.08.2021 11:30
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
1576.62 UAH
Статус
Оплачений
20.08.2021 10:32
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
294.72 UAH
Статус
Оплачений
13.09.2021 10:54
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
36712.78 UAH
Статус
Оплачений
03.09.2021 10:29
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
1600.00 UAH
Статус
Оплачений
22.09.2021 11:38
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
3915.00 UAH
Статус
Оплачений
19.10.2021 10:41
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
550.00 UAH
Статус
Оплачений
19.11.2021 10:40
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
2306.00 UAH
Статус
Оплачений
23.11.2021 11:07
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
1620.00 UAH
Статус
Оплачений
15.11.2021 11:05
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
8604.00 UAH
Статус
Оплачений
15.11.2021 11:05
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
12230.00 UAH
Статус
Оплачений
15.11.2021 11:05
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
33838.53 UAH
Статус
Оплачений
06.12.2021 09:52
Док-ти
1
ДCC "Орлятко"
IBAN:UA508201720344270001000050017
ФО-П Оксьоненко С.П.
IBAN:UA743052990000026007020115755
Сума
19028.00 UAH
Статус
Оплачений
06.12.2021 09:52
Док-ти
1
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0b53653ee45949328ff9ce5c30699f90
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі у звязку із зменшенням обсягу фінансування
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
06.12.2021 11:00
Статус:
Опубліковано