• Відкриті торги
  • КЕП

Оброблені фрукти та овочі

Оголошено тендер

494 200.00 UAH
Номер: cff7520825f040d79546c4dca99c5591
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-16-001269-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
Замовник: Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
Очікувана вартість: 494 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 16.01.2021 19:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума494 200.00 UAH