• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мастики, шпаклівки, розчинники та інше

ш/з ВТ-16-Т-21

Завершена

375 793.68 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 879.00 UAH
Номер: 60d51e342b384732adf280b8995d613f
Внутрішній номер закупівлі: 8713098
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-19-002321-a   
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Контактна особа: Бондаренко Наталія +380457921320 bondarenko@ars.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 375 793.68 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 879.00 UAH
Період уточнення: 19.02.2021 14:27 - 27.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.02.2021 14:27 - 09.03.2021 12:00
Аукціон: 10.03.2021 11:18 - 10.03.2021 11:39
Період кваліфікації: 10.03.2021 11:39 - 26.03.2021 15:22
Період завантаження договору: 26.03.2021 15:22 - 15.04.2021 15:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Уайт-спірит (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 1088.02 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Розчинник 646 (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 622.05 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Розчинник Р-4 (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 180 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів. 7 На карті
Розчинник Р-5 (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 68 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів. 7 На карті
Перетворювач іржі (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 444 літр
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Грунтівка глибоко проникаюча (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 1500 літр
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Двокомпонентна уретан-каучукова мастика ЖКМ-г (ДК 021:2015 код 44831100-5 Мастики)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 431 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Двокомпонентна уретан-каучукова мастика ЖКМ-к (ДК 021:2015 код 44831100-5 Мастики)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 369 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Шпаклівка фінішна (ДК 021:2015 код 44831200-6 Шпаклівки)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 250 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Шпаклівка стартова (ДК 021:2015 код 44831200-6 Шпаклівки)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 75 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Змивка фарби СП-6 (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 20 штуки
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Розчинник органічний гас (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 30 штуки
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Очисник монтажної піни (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 5 штуки
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ КОРОНАХІМ

Оскарження: 26.03.2021 15:22 - 06.04.2021 01:00
Початкова пропозиція 374 076.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
374 076.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2021 15:22
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0
ФОП Попович Василь Ярославович
Початкова пропозиція 375 750.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
375 750.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: b69a68dc1ed840cbbad4f27eb78d2bd0
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-19-002321-a-b1
Постачальник: ТОВ КОРОНАХІМ
Номер договору: 53-127-01-21-01054
Сума договору: 374 076.52 UAH з ПДВ
Сума договору: 311 730.43 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.04.2021 00:00 - 24.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
Дог. 53-127-01-21-01054_Коронахім.PDF
p7s
sign.p7s