• Відкриті торги
  • КЕП

Мастики, шпаклівки, розчинники та інше

ш/з ВТ-16-Т-21

374 076.52 UAH з ПДВ
Номер: b69a68dc1ed840cbbad4f27eb78d2bd0
Ідентифікатор договору: UA-2021-02-19-002321-a-b1
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Постачальник: ТОВ КОРОНАХІМ
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Опис: ш/з ВТ-16-Т-21
Номер договору: 53-127-01-21-01054
Дата підписання: 09.04.2021 00:00
Період дії договору: 09.04.2021 00:00 - 24.12.2021 00:00
Сума договору: 374 076.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 346.09 UAH)
Оплачено: 374 076.52 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 346.09 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Уайт-спірит (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 1088.02 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Розчинник 646 (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 622.05 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Розчинник Р-4 (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 180 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів. 7 На карті
Розчинник Р-5 (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 68 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів. 7 На карті
Перетворювач іржі (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 444 літр
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Грунтівка глибоко проникаюча (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 1500 літр
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Двокомпонентна уретан-каучукова мастика ЖКМ-г (ДК 021:2015 код 44831100-5 Мастики)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 431 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Двокомпонентна уретан-каучукова мастика ЖКМ-к (ДК 021:2015 код 44831100-5 Мастики)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 369 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Шпаклівка фінішна (ДК 021:2015 код 44831200-6 Шпаклівки)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 250 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Шпаклівка стартова (ДК 021:2015 код 44831200-6 Шпаклівки)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 75 кілограм
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Змивка фарби СП-6 (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 20 штуки
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Розчинник органічний гас (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 30 штуки
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті
Очисник монтажної піни (ДК 021:2015 код 44832000-1 Розчинники)
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 5 штуки
Період постачання 26.03.2021 - 25.04.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, Славутич, проспект Ентузіастів, 7 На карті