-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастики, шпаклівки, розчинники та інше
Оголошено тендер
375 793.68
UAH
Номер:
bcd76d4fc7074d22a3b8091458bb1253
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-19-005248-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, Київ, Україна, 07100, Київська обл., місто Славутич, ВУЛИЦЯ ЕНТУЗІАСТІВ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АТОМРЕМОНТСЕРВІС"ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
-
Адреса:
07101, Україна, Київська область, Київ, Україна, 07100, Київська обл., місто Славутич, ВУЛИЦЯ ЕНТУЗІАСТІВ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
375 793.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастики, шпаклівки, розчинники та інше
Примітки:
Зміна 4 до РПЗ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Дата опублікування:
19.02.2021 11:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума375 793.68 UAH