-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 –09310000-5- Електрична енергія))
Тендер Prozorro UA-2021-02-19-001964-b
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
7808e010a4994497b3d575033b6dbe1b
Внутрішній номер закупівлі:
8701556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-19-001964-b
Замовник:
Терпіннівська сільська рада МР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352300
-
Адреса:
72333, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Анна Копил +380975505539 tsovet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 250.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2021 09:56 - 27.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2021 09:56 - 09.03.2021 09:30
Аукціон:
10.03.2021 12:39 - 10.03.2021 13:00
Період кваліфікації:
10.03.2021 13:00 - 11.03.2021 12:28
Період завантаження договору:
11.03.2021 12:28 - 31.03.2021 12:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 –09310000-5- Електрична енергія))
Кількість
101793 Кіловат-година
Період постачання
19.02.2021 - 30.06.2021
Місце постачання
72333, Україна, Запорізька область, с. Терпіння Мелітопольського району, вул. Ювілейна,1 та всі об'єкти постачання, зазначені в договорі
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
Оскарження: 11.03.2021 12:28 - 22.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
Кучерявий К.А. 380638400166 TENDER.ZPEP@GMAIL.COM https://zpep.com.ua
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ Олександрывська, будинок 35
Оскарження: 11.03.2021 12:28 - 22.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
218 854.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
215 104.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2021 12:28
Відповіді на вимоги
11
Документи
45
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Марія Мушинська +380685503023 m.mulchenko@etg.com.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ, будинок 6
Початкова пропозиція
219 131.83 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
215 380.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b33bf97b8e64f8aa0f3b3170e7d1c1a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-19-001964-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
Кучерявий К.А. 380638400166 TENDER.ZPEP@GMAIL.COM https://zpep.com.ua
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ Олександрывська, будинок 35
Номер договору:
65
Сума договору:
215 104.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
179 253.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.03.2021 00:00 - 30.06.2021 00:00
Дата підписання:
29.03.2021 15:50
Статус:
Підписаний