-
Відкриті торги
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 –09310000-5- Електрична енергія))
215 104.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b33bf97b8e64f8aa0f3b3170e7d1c1a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-19-001964-b-b1
Замовник:
Терпіннівська сільська рада МР ЗО
×
-
Код ЄДРПОУ:
04352300
-
Контактна особа:
Анна Копил +380975505539 tsovet@ukr.net
-
Адреса:
72333, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, с. Терпіння, вул. Ювілейна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42093239
-
Контактна особа:
Кучерявий К.А. 380638400166 TENDER.ZPEP@GMAIL.COM https://zpep.com.ua
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ Олександрывська, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
65
Дата підписання:
29.03.2021 15:50
Період дії договору:
21.03.2021 00:00 - 30.06.2021 00:00
Сума договору:
215 104.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 35 850.67 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 –09310000-5- Електрична енергія))
Кількість
101793 Кіловат-година
Період постачання
19.02.2021 - 30.06.2021
Місце постачання
72333, Україна, Запорізька область, с. Терпіння Мелітопольського району, вул. Ювілейна,1 та всі об'єкти постачання, зазначені в договорі
На карті