-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 “ЄЗС” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія (Код ДК 021:2015 –09310000-5- Електрична енергія))
Тендер Prozorro UA-2021-02-19-001964-b
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2021 09:56 - 27.02.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим