-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Генератори
Тендер Prozorro UA-2017-03-28-001308-b
Дизель-генераторна установка 220 КВа
Завершена
1 482 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 4 528.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 4 528.00 UAH
Номер:
6cdb5c13f4f449d9976d424941d5ca85
Внутрішній номер закупівлі:
867902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-28-001308-b
Замовник:
ОКП "Донецьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03337119
-
Адреса:
85114, Україна, Донецька обл., Костянтинівка, м.Костянтинівка, вул.Ємельянова, 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Нестерова Оксана Петрівна +380627220020 okpdtke.tender@yandex.ua http://kpdtke.donetsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 482 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2017 14:04 - 04.04.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2017 14:04 - 14.04.2017 12:00
Аукціон:
18.04.2017 14:52 - 18.04.2017 15:54
Період кваліфікації:
18.04.2017 15:54 - 15.05.2017 16:31
Період завантаження договору:
18.04.2017 15:54 - 08.05.2017 15:54
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 030 000.00 Дизель-генераторна установка 220КВа
- Лот №2 ₴452 800.00 Лот 2.