-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)
Тендер Prozorro UA-2021-02-15-003061-c
Завершена
495 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 475.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 475.20 UAH
Номер:
d159e73aa7834cad839521c9afce55ae
Внутрішній номер закупівлі:
8611672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-15-003061-c
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Білюк +380680449796 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
495 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 475.20 UAH
Період уточнення:
15.02.2021 11:23 - 27.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2021 11:23 - 09.03.2021 08:00
Аукціон:
11.03.2021 14:21 - 11.03.2021 14:42
Період кваліфікації:
11.03.2021 14:43 - 12.03.2021 15:07
Період завантаження договору:
12.03.2021 15:07 - 01.04.2021 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яйце куряче столове І категорії
Кількість
141440 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РЕМІШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ОЛЕГОВИЧ"
Оскарження: 12.03.2021 15:07 - 23.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3507400358
-
Контактна особа:
Олексій Олегович Ремішевський +380972490607 zakupkiremishevsky@gmail.com
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ВОДОП'ЯНОВА, будинок 12
Оскарження: 12.03.2021 15:07 - 23.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
360 672.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
345 113.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2021 15:07
Відповіді на вимоги
11
Документи
48
Скарги
0
ФОП Пажанковський Діма Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3117203871
-
Контактна особа:
Пажанковська Наталія Олександрівна +380680167393 npazhankovska@i.ua
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛ.НІГИНСЬКЕ ШОСЕ буд. 19
Початкова пропозиція
367 744.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
346 528.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
bbf3efb90830434dbb82783096732318
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-15-003061-c-b1
Постачальник:
ФОП "РЕМІШЕВСЬКИЙ ОЛЕКСІЙ ОЛЕГОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3507400358
-
Контактна особа:
Олексій Олегович Ремішевський +380972490607 zakupkiremishevsky@gmail.com
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ВОДОП'ЯНОВА, будинок 12
Номер договору:
132
Сума договору:
345 113.60 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
31.03.2021 09:38
Статус:
Виконаний