-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Оголошено тендер
495 040.00
UAH
Номер:
e79554fa93e84f80a8cae04c2cda34cd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-15-003400-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
495 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
15.02.2021 11:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Яйце куряче столове І категорії
Кількість
141440 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума495 040.00 UAH